Toaleta pacjenta w łóżku

Jako pielęgniarka dyplomowana z wieloletnim doświadczeniem w swoim zawodzie zapewniam wszystkim moim Pacjentom pełną i profesjonalną obsługę. Włącza ona również toaletę Pacjenta w łóżku – zawsze z zachowaniem dyskrecji oraz komfortu. Do toalety stosuję sprawdzone przeze mnie środki, zapewniam jednocześnie wysoką higienę.

Wykonuję toaletę całego ciała lub też jego części, w tym także mycie głowy. Zakres usług dopasowany jest indywidualnie do Pacjenta oraz jego potrzeb. Podczas wizyty również służę profesjonalnym doradztwem w zakresie toalety – obracania oraz układania Pacjenta we właściwej pozycji, zapobiegania powstawaniu odleżyn, co ma kluczowe znaczenie w przypadku osób, które są zmuszone do długotrwałego przebywania w pozycji leżącej. Ponadto oferuję wymianę środków higienicznych (pampersów) u osób chorych i starszych, zajmuję się także zmianą opatrunków. Wybierając moje usługi, mają zatem Państwo pewność, że będą one wykonane zawsze dokładnie oraz skutecznie.

Zdaję sobie sprawę z tego, ze toaleta Pacjenta w łóżku może być trudnym wyzwaniem, dlatego też zapewniam fachowe wsparcie wtedy, gdy jest ono potrzebne w domu. Swoje usługi kieruję w szczególności do Pacjentów z Krakowa oraz z okolicznych miejscowości. Zachęcam do skontaktowania się ze mną i do umówienia się na dogodny dla Państwa termin wykonania usługi.