Opatrunki i zdejmowanie szwów

Zajmuję się zdejmowaniem szwów u Pacjentów, a także zakładam opatrunki i zmieniam je. Swoje usługi kieruję między innymi do Pacjentów po zabiegach i operacjach, w przypadku urazów oraz chorób, które wymagają profesjonalnej opieki.

Jako pielęgniarka Kraków stosuję wyłącznie wysokiej jakości materiały opatrunkowe, które zostały przeze mnie sprawdzone w wieloletniej praktyce. Są to materiały dobierane indywidualnie do potrzeb Pacjenta, całkowicie bezpieczne i wspomagające proces gojenia ran.

Posiadam doświadczenie w zajmowaniu się różnego rodzaju zmianami:

  • rany sączące
  • rany cięte
  • rany rwane

Zawsze zapewniam moim Pacjentom profesjonalną i pełną obsługę. Służę też doradztwem w przypadku różnego rodzaju ran, aby postępowanie lecznicze pomogło w ich szybkim i prawidłowym wyleczeniu bez konieczności odwiedzania pielęgniarki osobiście, ponieważ ja mogę dojechać na miejsce w dogodnej dla Państwa porze.

Zdejmowanie szwów oraz zakładanie i zmiana opatrunków zawsze prowadzone są z naciskiem na sterylność i na komfort Pacjenta. W ten sposób maja Państwo pewność, że procedury te będą wykonane całkowicie bezpieczne.

Swoje usługi świadczę przede wszystkim dla Pacjentów z Krakowa oraz z okolicznych miejscowości w województwie małopolskim. Dojeżdżam szybko na wskazane miejsce, aby wykonać dla Państwa usługi pielęgniarskie. Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług!