Leczenie i pielęgnacja odleżyn

Moim Pacjentom zapewniam fachową obsługę w ramach pielęgnacji i leczenia odleżyn, w czym posiadam szerokie doświadczenie oraz wysoką skuteczność. Wiem, w jaki sposób radzić sobie z odleżynami różnego rodzaju, aby doprowadzić do ich całkowitego wygojenia.

Do pielęgnacji i leczenia odleżyn wykorzystuje tylko sprawdzone przeze mnie nowoczesne opatrunki, które wspomagają skuteczne gojenie się zmian u Pacjenta. Również służę pomocą w profilaktyce przeciwodleżynowej, doradzając w doborze najlepszego wyposażenia oraz postępowania, które ma na celu zmniejszenie ryzyka występowania odleżyn.

Oprócz pielęgnacji przeciwodleżynowej oraz leczenia w tym zakresie zajmuję się także różnego rodzaju ranami, owrzodzeniami, odmrożeniami oraz oparzeniami. Posiadam też praktykę w leczeniu stopy cukrzycowej.

Moje usługi świadczę przede wszystkim na terenie Krakowa oraz okolicznych miejscowości. Zachęcam do wybrania mojej oferty!

Informacje dodatkowe

Odleżyny to ogniska martwicy, które powstają głównie jako efekt długotrwałego ucisku oraz związanego z nim niedotlenienia tkanek. Najczęściej powstają one w tych miejscach, w których części kostne stykają się z podłożem, w tym na pośladkach, pietach oraz przy kości krzyżowej. Na ich powstawanie najbardziej narażeni są pacjenci obłożnie chorzy, mający trudności z poruszaniem się oraz nieprzytomni.